Relacje

Święto Jabłka 2019

Święto Jabłka 2019 / 2019-09-09

7 września 2019 roku na terenie Klubu Sportowego „WARTA Mstów” zgromadzili się mstowscy sadownicy, wystawcy z plonami pól i ogrodów, smakołykami, dobrym jedzeniem oraz atrakcjami dla dzieci. Widzowie dopisali i bawili się dobrze mimo psotnej pogody. W myśl przysłowia „dla chcącego nic trudnego” wielu obecnych wytrwale uczestniczyło we wspólnej zabawie aż do końca.
Wyniki XIX Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów

Wyniki XIX Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów / 2019-08-19

Krasice - Cegielnia 1:1 Brzyszów/Srocko - Kłobukowice 1:2 Jaskrów - Mstów 1:0
Koncert „Pieśń nad pieśniami”

Koncert „Pieśń nad pieśniami” / 2019-04-09

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie współpracuje nie tylko z Biblioteką Gminną ale i z Parafią w Mstowie. Dzięki współdziałaniu Dyrektora GOKu i ks. Proboszcza Parafii wniebowzięcia NMP w Mstowie repertuar ośrodka kultury wzbogacił się o nowe treści – treści religijne.
Koncert Dzień Kobiet w GOKu.

Koncert Dzień Kobiet w GOKu. / 2019-03-12

8 marca jest dniem, który ma swój początek dalej niż myślimy. Przyjmuje się, że jest to święto z dawnego ustroju, a tego typu obchody miały miejsce już wcześniej i miały na celu podkreślenie walk kobiet o swoje prawa. Dziś już nikt nie wątpi w rolę kobiet w świecie. Same Panie, też świętują ten dzień z rozmachem.
Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa / 2019-03-12

Na sali widowiskowej Gmnnego Ośrodka Kultury w Mstowie zawitał długo wyczekiwany gość. Artysta bardzo szczególny - nietuzinkowy i nieszablonowy – jedyny w swoim rodzaju - Czesław Mozil. Niezaprzeczalnie muzyk ten wykreował zupełnie indywidualny styl w muzyce i sztuce scenicznej. Jest dziś rozpoznawalny przez wszystkich - gdyż każdy fan i każdy przeciwnik rozpoznaje ten styl.
Ferie z GOKiem 2019

Ferie z GOKiem 2019 / 2019-03-05

W ramach Ferii z GOKiem dzieci mogły skorzystać z zajęć artystycznych, na których robiły "serdeczne" gadżety. Pod okiem Instruktora plastyki wykonały śliczne serduszka z włóczki oraz bardzo kolorowe lampiony z elementami serduszek. Na kolejnych zajęciach uczestnicy spotkali się z zagadnieniami robotyki - dzielnie gimnastykowali umysły nad łamigłówkami.
Koncert kolęd Jacka Miernikiewicza

Koncert kolęd Jacka Miernikiewicza / 2019-01-15

Okres świąteczny to czas pełen spokoju, odpoczynku i spotkań z bliskimi. To dobry okres na spędzanie kilku chwil w miłej atmosferze. Stąd pomysł na organizację koncertu kolęd w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie.
Koncert Bogusława Morki wraz z orkiestrą kameralną Bogna Band

Koncert Bogusława Morki wraz z orkiestrą kameralną Bogna Band / 2018-11-30

Jeszcze Polska nie zginęła”, pamięć o bohaterach, miłość do Ojczyzny – mówił i śpiewał o tym Bogusław Morka. Dzień 14 października w Mstowie był bardzo szczególny: Dzień Edukacji Narodowej i wspaniały koncert wybitnego tenora w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Niedzielny wieczór stał się miejscem wspomnień, hołdu dla bohaterów i występu operowego pod przewodnictwem jednego z najznamienitszych polskich śpiewaków – tenora Bogusława Morki.